Ochrona danych osobowych w spółdzielniach mieszkaniowych

Zapraszamy na szkolenie z zakresu Ochrony danych osobowych w spółdzielniach mieszkaniowych

Szkolenie ma na celu przedstawienie aktualnego stanu prawnego oraz zmian jakie wprowadzi nowelizacja ustawy w 2015 r.

Termin i miejsce szkolenia:

8 grudnia 2014 roku w godzinach od 9:00 do 15:00

w siedzibie Fundacji Rozwoju Lokalnego
44-190 Knurów, ul. Dworcowa 38a

Koszt szkolenia w przeliczeniu na jedną osobę wynosi 250,00 zł netto + 23% VAT. Każda kolejna osoba zgłoszona z tej samej instytucji otrzyma 10% zniżkę. W cenę wliczono między innymi:

• materiały szkoleniowe
  • zaświadczenie
  • catering
  • serwis kawowy

W załączeniu przedstawiamy Państwu pełny zakres tematyczny szkolenia wraz z formularzem zgłoszeniowym. Formularz prosimy przesłać faksem pod numer 32 235 19 50, lub e-mailem (skan) na adres biuro@fundacja.knurow.pldo dnia 4 grudnia 2014 roku.

W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność napływania zgłoszeń.